Dobrze że spotkałem biuro ksiegowe w Londynie Advena. A oto krótka historia: Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak naprawdę potoczą się nasze losy. Jeśli nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń, ani pod względem zmiany miejsca zamieszkania, jak i również pod względem znalezienia nowej pracy, to tak naprawdę wszystkie drzwi stoją otworem.

Osoby, które już od bardzo dawna marzyły o swoim biznesie, patrząc na polskie realia na pewno dostrzega wiele niedociągnięć, z których jest bardzo niezadowolona. Ponadto po przeliczeniu wszystkich kosztów okazałoby się, że wszystkie przychody, a przynajmniej większość z nich szłaby po prostu na państwo. Można to zmienić, tylko wtedy trzeba trzymać się swojego kluczowego założenia, że nie posiadamy żadnych zagrożeń.

Założenie własnej firmy w Londynie, jest chyba ostatnią myślą, jaka przyszła Ci do głowy. Ale pomyśl sobie racjonalnie. Do wyboru masz albo założeni firmy w Polsce i odprowadzanie wysokich podatków praktycznie na każdym kroku. Nie mówiąc już o tym, że jeżeli faktycznie zdecydujesz się na wyjazd poza granice Polski, to raczej będziesz wykorzystywany jako tania siła robocza. A chyba to nie leży wśród Twoich ambicji.

Doskonałym rozwiązaniem z tej sytuacji będzie oczywiście założenie własnej firmy w Londynie. Wiele osób faktycznie może się nieco zawahać, uważając, że trzeba naprawdę bardzo dużo odwagi do tego, by w zupełnie obcym kraju mimo wszystko zdecydować się na prowadzenie swojej działalności. W końcu nie ma co ukrywać, że w ogóle własna firma graniczy z bardzo dużą odpowiedzialnością za siebie i swoje postępowanie.

Nie pozostajemy jednak sami. Jest z nami w końcu biuro rachunkowe Advena, które działa na brytyjskim rynku już prawie od dziesięciu lat. Dlatego, może wykazać się niesamowitym doświadczeniem jak i również wiedzą, którą zdobyła przez praktykowanie wszystkich przepisów. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim regulacje podatkowe dla małych jak i również średnich firm. W biurze księgowym można załatwić jeszcze więcej kompleksowych usług. Do nich zaliczają się chociażby ubezpieczenia, jak i również załatwianie obywatelstwa brytyjskiego.

 
 

Theme by Dostawa Wody

Copyright © 2020 Serwis o wodzie. All Rights Reserved