Gdy wybieramy biuro rachunkowe w Częstochowie z którym zamierzamy współpracować, warto sprawdzić, w jakim zakresie możemy prowadzić księgowość przez Internet. Nierzadko bowiem okaże się, że odwiedzać biuro będziemy musieli raz na kilka miesięcy ? większość spraw uda nam się bowiem załatwić zdalnie.

Nie da się ukryć, że księgowość internetowa to oszczędność i wygoda. Zamiast marnować czas i zasoby na dojazdy do biura, wystarczy, że zeskanujemy poszczególne dokumenty i wyślemy pocztą elektroniczną na odpowiedni adres. Jak widać jest to bardzo prosty i skuteczny system.
Przysłane dokumenty są weryfikowane przez wykwalifikowane osoby ? w przypadku jakichkolwiek braków, czy problemów, jesteśmy niezwłocznie informowani o potrzebie dosłania, czy poprawienia dokumentów.

Okazuje się więc, że do sprawnego i poprawnego prowadzenia księgowości potrzebujemy jedynie komputera z dostępem do internetu. W niektórych wypadkach możemy liczyć na dostęp do archiwalnych danych i dokumentów przez internet. Niektóre biura prowadzą specjalne portale internetowe, gdzie, po zalogowaniu mamy dostęp do archiwum dotyczącym naszej firmy.

Możemy więc, bez wychodzenia z domu, sprawdzić na przykład faktury, czy deklaracje podatkowe, nierzadko nawet na kilka lat wstecz.

Jednocześnie jesteśmy, zarówno za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak i telefonu, w stałym kontakcie z zespołem księgowych. W przypadku, gdy potrzebujemy porady, bądź mamy problemy z wypełnieniem dokumentów możemy liczyć na fachową pomoc. Ponadto w przypadku znaczących zmian w przepisach, jesteśmy na bieżąco informowani o nowych procedurach.

 
 

Theme by Dostawa Wody

Copyright © 2020 Serwis o wodzie. All Rights Reserved