five photoGodzina piąta kojarzy się z prostymi rzeczami: porannym wstawaniem, śpiewem ptaków w wiosenny lub letni poranek, radością i szczęściem. Pięć palców dłoni, pięć palców stóp, piątkowe oceny – pewna perfekcja i przewidywalność są udziałem piątki. O godzinie piątej rano wiele osób budzi się do codziennego życia, wstaje z łóżka i przygotowuje się do pracy, do codzienności i pełnienia obowiązków. Wolność i radość są niezwykłe, a wiele osób stara się taką wolność zdobyć.

Zrozumienie gdzie biegną granice wolności jest istotne. Własna wolność jest ważna, ale nie wolno naruszać granic wolności innych osób, ranić ich uczuć. Budowanie bliskości, czułości, bycie obok drugiej osoby jest bardzo ważne. I na tym na pewno należy się skupić, jako na rzeczy najważniejszej. Osoby, które urodziły się o godzinie piątej mają w sobie dużo czułości, ciepła i zrozumienia dla innych.

Godzina ta nadaje im najlepsze cechy. Takie osoby lubią zmiany, monotonia jest dla nich nudna, potrzebują bycia wśród innych ludzi, lubią wesołość i intensywność. Czasami są zmienne, kierują się emocjami, szukają tego, co nie zawsze można znaleźć. Lubią być kochane, akceptowane oraz podziwiane, pragną bardzo mocno podziwu i miłości. Czasami kierują się duchowością, nieraz są bardziej powierzchowne.

Lubią życie pełne blichtru, przygód oraz emocji, potrzebują licznych atrakcji w swoim życiu. Osoby, które ujrzały świat o godzinie piątej potrzebują oparcia w drugiej osobie, potrzebna jest im bliskość, czułość, zrozumienie. Są pełne ciepła i chcą żyć dla drugiego człowieka, a nie zawsze mają taką szansę.

Są to osoby magnetyczne, otoczone innymi ludźmi, nie znoszące samotności, czasami boją się uczucia i zaangażowania, uciekają przed związkiem i małżeństwem, chociaż w duchu mocno go pragną. Bywają kapryśne i zmienne, ale jeśli zadbają o swój wewnętrzny świat to unikną pokus oraz ryzyk. Te ostatnie mogą być dla nich bardzo groźne, prowadzić je na manowce. Tak, piąta godzina to czas wielu niespodzianek.

 
 

Theme by Dostawa Wody

Copyright © 2020 Serwis o wodzie. All Rights Reserved